Sosyal Medya!

Hurda Aluminyum Alımı

image

Hurda Aluminyum Alımı

Atıklarınız faydalı biçimde değerlendiriliyor, geri dönüşüm sürecine sokuluyor. Siz de firmamızın yüksek fiyatlarından ötürü karlı çıkıyorsunuz. Çevre, doğal kaynak ve ekonomi için çok büyük katkılar sağlayan hurdacılık doğru şekilde yapıldığında gerçekten fark yaratıyor. Bu nedenle hurdacılık hakkında bilinçlenmenin çok daha hızlı yaygınlaşması gerekir. Emirhan hurdacılık firması olarak 24 senedir sektörün içindeyiz ve bu işi en iyi biçimde yürütüyoruz.

Emirhan Hurdacılık ;Hurda bakır, hurda bronz, hurda sarı, kablo hurdası, hurda çinko, hurda kurşun, hurda alüminyum çeşitleri, hurda paslanmaz çeşitleri, hurda akü, hurda demir ve elmas karbür hurda alım satım şirketidir. Hurda alış ve satışlarımız Londra Metal Borsası (Lme) bazındadır. Müşterilerimizin sürekli ihtiyaç duyduğu hurdaları stoklarımızda bulundurmaktayız. Çalışmakta olduğumuz müşterilerimize hurda tedarikinde problem yaşatmamaktayız.

Şirketimiz güvenilir, dürüst ve çalışkan bir çalışma prensibine sahiptir. Geri dönüşüm için gerekli tüm makine ve teçhizatı kullanarak siz değerli müşterilerimizin işlerini pratik ve hızlı bir şekilde gerçekleştirmekteyiz.